PracaOferty pracytapicer › 67 euro brutto h - belgia gent, belgia, operator wózka heftruck stawka od 15

Znajdź oferty pracy

10 234 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

stanowisko: tapicer
słowa kluczowe: 67 euro brutto h - belgia gent belgia operator wózka heftruck stawka od 15

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Klejarz/Tapicer na produkcji wagonów do 3000 € netto BELGIA

    2024-05-21 InterKadra Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Brugia
    oferta w kategorii: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

    Do Twoich zadań będzie należało: Oklejanie okien, wykładzin oraz paneli podłogowych. Przygotowanie powierzchni w procesie klejenia. Oczekujemy: Komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Doświadczenia związane z podobnym stanowi...

  • Klejarz/ Tapicer na produkcji wagonów do 3000 € netto BELGIA

    2024-05-22 InterKadra Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

  • Tapicer Belgia

    2024-05-20 EastGate Recruitment Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Belgia , Bruksela
    oferta w kategorii: Praca fizyczna

    obowiązki: wykonywanie tapicerki meblowej i mebli tapicerowanych belgijska umowa o pracę Stawka początkowa: od 13,3 Euro Brutto za godzinę - 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin Zainteresowanych kandydatów prosim...

sprawdź szczegóły

Województwo

Branża

Stanowisko