eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyszlifierz › Produkcja / Przemysł

Znajdź oferty pracy

9 828 ofert w bazie

Znaleziono 2 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

stanowisko: szlifierz
branża: Produkcja / Przemysł

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Szlifierz

    2024-03-16 PowerJobs Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Francja
    oferta w kategorii: Produkcja / Przemysł

    Zadania: praca w okolicach Lyonu na zakładzie przy szlifowaniu blach różnej wielkości. Wymagania: doświadczenie w pracy jako szlifierz, ślusarz lub monter. Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; pracę tymczasową...

  • Pomocnik Spawacza / Szlifierz

    2024-03-15 Telemond Sp z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

      Czym się będziesz zajmować: Szlifowaniem elementów Kontrolą jakości wykonanych detali Dbaniem o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku pracy.

sprawdź szczegóły

Województwo

Branża

Stanowisko