eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wrocław › Service Contract Supervisor

Kto szuka:

Hicron Sp. z o.o.

Stanowisko:

Service Contract Supervisor

Numer referencyjny:

08/09/SCS

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Pełnienie roli SPOC (Single Point Of Contact) - w kontaktach z Klientami
  • Identyfikacja potrzeb Klienta w zakresie realizacji prac rozwojowych w krótkim i odległym horyzoncie
  • Podejmowanie roli PM dla CR-ów (tego wymagających) i mini projektów u Klienta/ów
  • Organizowanie i aktywny udział w spotkaniach i telekonferencjach okresowych oraz statusowych
  • Zarządzanie zasadami współpracy i procedurami obsługi Klienta
  • Koordynacja i nadzór nad realizowanymi na rzecz klientów zadaniami
  • Utrzymanie kontraktu Klienta:
    • bieżące monitorowanie i nadzorowanie wskaźnika SLA oraz podejmowanie działań w celu utrzymania wyznaczonego poziomu
    • bieżące monitorowanie i nadzorowanie wskaźników rentowności projektów utrzymaniowych Klienta oraz podejmowanie działań w celu utrzymania wyznaczonego poziomu
    • rozliczenia z Klientem w cyklach przewidzianych kontraktem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
  • Biegle władasz językiem angielskim (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Jesteś mistrzem prowadzenia prezentacji
  • Umiesz opowiadać tak by inni słuchali
  • Lubisz pracować z Klientem
  • Potrafisz efektywnie przyswajać wiedzę i skutecznie przekazywać ją innym
  • Negocjacje nie są Ci straszne (nice to have)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Firma oferuje:

Co Ci oferujemy?
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i osobistego wraz z elastycznym grafikiem czasu pracy z możliwością Home Office
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii,
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne i sportowe itd.)
  • Ciekawe inicjatywy – zbiórki charytatywne, spotkania fanów gier planszowych, owocowe dni, rywalizacje sportowe z nagrodami oraz mnóstwo innych niespodzianek

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-10-25

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Hicron Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie
Inne / Pozostałe