PracaOferty pracy Wielkopolskie › Konsultant ds. Sprzedaży (opakowania/papier)

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży (opakowania/papier)

Lokalizacja:

Wielkopolskie

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1184858

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dystrybucji papierów i opakowań, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultanta ds. Sprzedaży.
Twoje następne stanowisko

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez wyszukanie i umówienie wizyty z potencjalnym klientem, identyfikację jego potrzeb, przygotowywanie planu działań oraz inicjowanie sprzedaży.
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie uruchomienia testów produkcyjnych dla nowych klientów. Uczestniczenie w testach produkcyjnych w drukarniach lub u klientów końcowych.
  • Zgłaszanie zapytań o towar spoza stałego asortymentu, dotyczący powierzonych segmentów rynku poprzez współpracę z Product Managerem.
  • Promowanie powierzonych oraz nowych produktów i usług na ustalonych segmentach rynku.
  • Realizowanie planu wizyt backsellingowych poprzez jego przygotowanie, realizację i raportowanie rezultatów w systemie CRM w celu osiągniecia celów sprzedażowych i budowania relacji z klientami.
  • Uczestniczenie w gromadzeniu, porządkowaniu oraz aktualizacji informacji od klientów w CRM.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w firmie z branży opakowaniowej/papierniczej
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych klientów
  • Znajomość klientów i rynku – konkurencji, dostawców, działalności klientów / trendów
  • Znajomość produktów i usług opakowaniowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne, przedsiębiorczość
  • Silna motywacja do pracy i nastawianie na realizację celów
  • Umiejętność negocjowania i wywierania wpływu
  • Terminowość i punktualność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, elastyczność i wychodzenie z inicjatywą
  • Umiejętności prezentacji
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B

Co zyskujesz?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy do prywatnego użytku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż