PracaOferty pracy Toruń › Inspektor ds. nadzoru systemów ciepłowniczych

Kto szuka:

PGE Toruń S.A.

Stanowisko:

Inspektor ds. nadzoru systemów ciepłowniczych

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie stanu technicznego przydzielonego majątku w ramach zespołu.
  • Przygotowywanie dokumentacji dla postępowań przetargowych.
  • Uczestniczenie w uzgodnieniach projektów budowlanych.
  • Uczestniczenie w przeprowadzaniu wymaganych badań, prób i testów oraz odbiorów UDT.
  • Organizowanie i nadzorowanie przebiegu prac konserwacyjnych, remontowych i modernizacyjnych,
  • Wystawianie poleceń i zezwoleń na pracę.
  • Przygotowywanie urządzeń do rewizji w zakresie (UDT, TDT, itp.).
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy służb własnych i wykonawców.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Około 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora nadzoru.
  • Uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami budowlanymi, uprawnienia energetyczne „D”.
  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.
  • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn i urządzeń.
  • Znajomość zagrożeń i stref niebezpiecznych na terenie elektrociepłowni.
  • Wysoka kultura BHP.

Firma oferuje:

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Dyrektor Sprzedaży Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Analityk / Analityczka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-05-14

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: PGE Toruń S.A.

branże: Inne / Pozostałe
Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabiają dyrektorzy IBM?

    Ile zarabiają dyrektorzy IBM?

    IBM (International Business Machines Corporation), potocznie nazywany "Big Blue" jest amerykańską korporacją technologiczną z siedzibą w Armonk w stanie Nowy Jork. Od założenia w 1911 roku rozszerzyła swoją działalność na 177 krajów ...

  • Wynagrodzenia team leaderów w 2020 roku

    Wynagrodzenia team leaderów w 2020 roku

    Mediana zarobków team leaderów lub koordynatorów wyniosła 7 004 PLN, czyli o niecałe 2 000 PLN więcej niż wyniosła mediana ogólnopolska.

  • Renta szkoleniowa - kiedy i dla kogo?

    Renta szkoleniowa - kiedy i dla kogo?

    Kiedy z powodów zdrowotnych tracimy zdolność do pracy w wykonywanym dotychczas zawodzie, nie musimy w ogóle rezygnować z jakiegokolwiek zatrudnienia. Możemy się przekwalifikować, a pomocna w tym będzie renta szkoleniowa z ZUS. Komu ...

  • Rynek pracy IT 2021. Ile ofert pracy? Jakie zarobki?

    Rynek pracy IT 2021. Ile ofert pracy? Jakie zarobki?

    Portal No Fluff Jobs podsumował rok 2021 na rynku pracy IT. Ile ofert pracy opublikowano? Jakich specjalistów szukano najczęściej? Jakie wynagrodzenia oferowano? Poniżej wnioski z raportu.

  • Autoprezentacja w dobie digital

    Autoprezentacja w dobie digital

    Podczas rozmowy o pracę rekruter często prosi kandydata o opowiedzenie o sobie. To, w jaki sposób się zaprezentujemy, często przesądza o jej wyniku. W dobie rekrutacji zdalnych ogromną rolę odgrywa e-wizerunek. Jak o niego zadbać, żeby ...