PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Kto szuka:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Równoległa 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CEL PRACY
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • udział w walidacji czyszczenia
  • współpraca z działem produkcji w zakresie postępowań wyjaśniających oraz odchyleń w procesie
  • udział w opracowaniu Analiz Ryzyka
  • nadzór nad realizacją i weryfikacją CAPA
  • udział w procesie kontroli zmian
  • koordynowanie i udział w działaniach wyjaśniających
  • ciągłe doskonalenie procesów związanych z systemem jakości
  • aktualizacja dokumentacji GMP

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY
  • wykształcenie wyższe
  • znajomości systemu jakości GMP w farmacji
  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
  • dobrej znajomości procesów związanych z prowadzeniem postępowań wyjaśniających
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności, inicjatywy i zaangażowania
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: KRKA Polska Sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...