PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Oceny Projektów i Pomocy Technicznej

Kto szuka:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Oceny Projektów i Pomocy Technicznej

Numer referencyjny:

ARiMR/DOPPT/25/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Stanowisko pracy ds. oceny wniosków o płatność i kontroli ex post

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • Wykonywanie zadań określonych procedurami ARiMR właściwych dla pracownika merytorycznego dotyczących autoryzacji wniosków o płatność w ramach działań będących w kompetencji DOPiPT;
  • Monitorowanie systemu informatycznego ewidencji wniosków o płatność; wprowadzanie danych do systemu informatycznego w zakresie przewidzianym procedurami;
  • Rozpatrywanie informacji o nieprawidłowościach dla działań wdrażanych w komórce organizacyjnej i przekazywanie informacji o stwierdzonych nieprawidłowościach do departamentu w zakresie czynności którego pozostaje audyt i kontrola wewnętrzna, a w razie potrzeby przygotowywanie projektów zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa lub wykroczenia do organów ścigania;
  • Identyfikacja problemów powstałych w trakcie obsługi wniosków o płatność, zgłaszanie propozycji zmian i uwag zmierzających do usprawnienia procedur i organizacji rozpatrywania wniosków o płatność  dla działań realizowanych przez Wydział;
  • Opiniowanie i zgłaszanie uwag do projektów aktów prawnych wpływających do wydziału zgodnie z trybem obowiązującym w ARiMR;
  • Archiwizowanie prowadzonej dokumentacji, zgodnie z instrukcją kancelaryjną.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR w szczególności zadań realizowanych przez Departament Oceny Projektów i Pomocy Technicznej;
  • Praktyczna znajomość Word, PowerPoint, Excel.
Wymagania pożądane:
  • Doświadczenie w pracy związanej z funduszami unijnymi;
  • Odpowiedzialność, gotowość do poszerzania wiedzy w zakresie wykonywanej pracy, komunikatywność;
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
  • List motywacyjny
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

branże: Administracja publiczna