PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor / Starszy Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych

Kto szuka:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Inspektor / Starszy Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych

Numer referencyjny:

ARiMR/DDI/58/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Stanowisko pracy ds. modernizacji gospodarstw i odtwarzania produkcji

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 2 osoby/2 etaty - umowa o pracę

Oferujemy:
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • Interpretowanie i informowanie o szczegółowych zasadach przyznawania i udzielania pomocy w zakresie działań inwestycyjnych będących w kompetencji Wydziału, w tym udzielanie pisemnych odpowiedzi na zapytania Biur Wsparcia Inwestycyjnego, podmiotów zewnętrznych, wnioskodawców/ beneficjentów;
  • Opracowywanie i aktualizacja formularzy dokumentów aplikacyjnych, płatnościowych wraz z instrukcjami, umów przyznania pomocy oraz przygotowanie informacji o zasadach ich stosowania (w odniesieniu do umów, informowanie o zasadach stosowania ich postanowień) dla działań będących w kompetencji Wydziału;
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentów oraz wydawanie interpretacji w zakresie ekonomiczno-technicznych uwarunkowań przyznawania i wypłacania pomocy;
  • Udział w pracach związanych z identyfikacją problemów i przygotowaniem propozycji zmian w zasadach udzielania pomocy finansowej i procedurach opracowanych w Departamencie;
  • Udział w pracach związanych z przygotowaniem założeń, testowaniem i doskonaleniem systemu informatycznego do obsługi działań będących w kompetencji Wydziału;
  • Udział w pracach nad przygotowaniem i aktualizacją aktów prawnych dla działań będących w kompetencji Wydziału;
  • Udział w nadzorowaniu stosowania procedur w szczególności w odniesieniu do zasad przyznawania i rozliczania pomocy dla ww. działań, w tym przeprowadzanie wizytacji w BWI OR w ramach prowadzonego nadzoru merytorycznego oraz cykliczne szkolenia merytoryczne w ramach przeprowadzanych w oddziałach regionalnych wizytacji;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi ARiMR w zakresie kompetencji Wydziału;
  • Przygotowanie odpowiedzi na raporty służb audytu wewnętrznego Agencji oraz zewnętrznych instytucji kontrolnych (krajowych i zagranicznych) oraz odpowiedzialność za wdrażanie rekomendacji i zaleceń pokontrolnych w zakresie kompetencji Wydziału, jak również aktualizacja informacji o stanie wdrażania;
  • Uczestniczenie w czynnościach kontrolnych dokonywanych przez uprawnione podmioty krajowe i Unii Europejskiej w zakresie kompetencji Wydziału.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczno-rolnicze, rolnicze, ekonomiczne, ogrodnicze, zootechniczne, ochrona środowiska, administracyjne i pokrewne.
  • Ogólna znajomość zadań realizowanych przez Departament.
Wymagania pożądane:
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
  • List motywacyjny
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska