PracaOferty pracy Legionowo › Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży Części

Kto szuka:

Grupa Inter Cars

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży Części

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełniania oferty
  • Dbanie o pozytywy wizerunek firmy i tworzenie dobrych relacji z Klientem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży części do samochodów osobowych/ ciężarowych
  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • Umiejętność obsługi takich programu MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz Windows

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej, gdzie ceni się Twoje zaangażowanie i wkład w rozwój firmy
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Grupa Inter Cars

branże: Sprzedaż