PracaOferty pracy Mysłowice › Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów (praca mobilna)

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów (praca mobilna)

Lokalizacja:

Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżąca obsługa klientów firmy, w tym wsparcie przedstawicieli handlowych działaniach posprzedażowych,
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami (telefon, mail, spotkania bezpośrednie),
  • Aktywny udział w delegacjach na terenie całej Polski,
  • Wykonywanie działań administracyjnych związanych z obsługą klientów,
  • Współpracę z innymi działami firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wysokiego poziomu komunikatywności,
  • Otwartości na budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do obywania podróży służbowych,
  • Mocnego ukierunkowania na cele i relacje z klientami,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej i odpowiedzialności,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
  • Szkolenie wstępne w zakresie produktów i polityki handlowej firmy,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie z dodatkowym systemem motywacyjnym,
  • Pakiet opieki medycznej LuxMed,
  • Niezbędne narzędzia pracy i samochód do dyspozycji w celach służbowych i spotkań z klientami,
  • Pracę stacjonarną / terenową (50/50) - od poniedziałku do piątku,
  • Miejsce parkingowe na terenie firmy,
  • Bardzo dogodną lokalizację firmy – dobrze skomunikowanej z Katowicami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – polskiej firmy produkcyjnej, z bogatym doświadczeniem w sektorze akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby do utrzymywania i obsługi stałych odbiorców.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Obsługa klienta / Call center