PracaOferty pracy Warszawa › Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika samochodowego

Kto szuka:

Ursyn Car

Stanowisko:

Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika samochodowego

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i zadań przydzielonych przez przełożonych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie w zawodzie mechanika samochodowego,
  • wiedza praktyczna z zakresu technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność naprawy i montażu zespołów samochodowych, diagnozowania usterek
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • wysoka kultura jazdy

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach UoP
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja oparta na ilości wypracowanych roboczogodzin
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wynagrodzenie: Kwota brutto: 6000 zł - 15.000 zł

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Ursyn Car

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?