eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zakroczym › Kierownik Techniczny Obiektu

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Techniczny Obiektu

Lokalizacja:

Zakroczym

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Cel stanowiska: Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki
  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,
  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
  • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,

Firma oferuje:

Oczekujemy
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów,
  • Wykształcenie wyższe (inżynier),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
  • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura