eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sochaczew › Kierownik kontraktu

Kto szuka:

UNIBEP S.A.

Stanowisko:

Kierownik kontraktu

Lokalizacja:

Sochaczew

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:

  • Minimum 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe preferowane studia techniczne, ekonomiczne, menadżerskie lub prawnicze,
  • Doświadczenie związane z budową lub przebudową budynków przemysłowych - (budynki produkcyjne, energetyczne oraz magazynowe ),
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji o wartości co najmniej 50 mln PLN brutto,
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,
  • Umiejętność nawiązywani i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • Znajomość przepisów prawnych związanych z branżą budowlaną,
  • Znajomość programu MS Project na poziomie średniozaawansowanym,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętności negocjacyjne i zarządzania zespołem,
  • Preferowana mobilność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przygotowaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych,
  • Sporządzanie i kontrola budżetu kontraktu,
  • Wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,
  • Prowadzenie narad i kontakt z uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • Odpowiedzialność za nadzór nad pracami wykonawców i dostawców,
  • Nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych,
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.,
  • Koordynowanie prac zgodnie z harmonogramem, oraz prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,
  • Okresowe raportowanie progresu robót oraz wyników finansowych.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz auto służbowe,​
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, posiłki regeneracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: UNIBEP S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura