PracaOferty pracy Otwock › Automatyk - Specjalista Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

benett PEOPLE Sp. z o.o.

Stanowisko:

Automatyk - Specjalista Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Otwock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES ZADAŃ:
  • Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,
  • Realizacja przeglądów technicznych oraz remontów maszyn,
  • Usuwanie awarii i usterek, działania prewencyjne,
  • Programowanie sterowników PLC,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,
  • Uczestnictwo w programie modyfikacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymaniu Ruchu,
  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe(elektronik, automatyk),
  • Znajomość (diagnostyka, programowanie) sterowników PLC,
  • Parametryzacja napędów AC/DC,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Uprawnienia SEP typ E do 1kV,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w organizacji dbającej o wysokie standardy,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: benett PEOPLE Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł