PracaOferty pracy Skawina › Operator maszyn CNC - branża aluminium - premie - dodatki - szkolenia

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC - branża aluminium - premie - dodatki - szkolenia

Lokalizacja:

Skawina

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma specjalizująca się w obróbce metali zatrudni pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: Skawina

Stawka: 5100 brutto/msc + premie miesięczne – po okresie próbnym możliwość podwyżki.

Zadania:

·         Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,

·         Kontrolowanie przebiegu procesu technologicznego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Mile widziany staż w zawodzie,

·         Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Dofinansowanie zajęć sportowych oraz opieki medycznej,

·         Prywatne ubezpieczenie na życie oraz ZFŚS,

·         Premie świąteczne oraz uznaniowe,

·         Dodatki za pracę w sobotę lub niedzielę,

·         Szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień,

·         Dofinansowanie nauki oraz preferencyjne pożyczki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Dowódca zmiany (Ochrona) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA STOLARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł