eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyZielona Góra › Budimex SA

Znajdź oferty pracy

10 326 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

pracodawca: Budimex SA
miasto: Zielona Góra

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Pracownik drogowy / bitumiczny

    2024-03-28 Budimex SA Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski , Zielona Góra
    oferta w kategorii: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

    Miejsce pracy: cała Polska  Co oferujemy?  Umowę o pracę  Darmowy obiad  Szkolenia i kursy  Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji  Wyposażenie BHP  Grupowe ubezpieczenie na życie  Kartę multisport plus  Prywatną opiekę ...

  • Mechanik maszyn budowlanych (m/k)

    2024-03-27 Budimex SA Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Opis stanowiska: Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych; Umiesz podejmować szybkie decyzje oraz jesteś dociekliwy w wyszukiwaniu usterek; Masz zdolnoś...

  • OPERATOR SPRZĘTU (Walec / rozściełacz do asfaltu)

    2024-03-25 Budimex SA Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Miejsce pracy: cała Polska Co oferujemy? Umowę o pracę Darmowy obiad  Szkolenia i kursy Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji Wyposażenie BHP Grupowe ubezpieczenie na życie Kartę multisport plus Prywatną opiekę medyczną...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża