PracaGrupypl.praca.dyskusje › Oferta pracy: Projektant Instalacji Sanitarnych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-09-04 12:06:02
    Temat: Oferta pracy: Projektant Instalacji Sanitarnych
    Od: r...@g...pl

    Nasz Klient, Polska firma działająca w branży inwestycji budowlanych,
    w związku z intensywnym rozwojem, do swojej siedziby w Gdańsku,
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Projektant Instalacji Sanitarnych

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:
    - Projektowanie Instalacji w obszarze wodno-kanalizacyjnym i
    ciepłowniczym
    - Nadzorowanie pracy asystentów
    - Koordynacja działań związanych z prowadzonymi projektami
    - Prowadzenie rozliczeń projektów oraz innej wymaganej przez
    Pracodawcę dokumentacji
    - Współpraca z kooperantami i zleceniodawcami Spółki

    Wymagania:
    - Wykształcenie wyższe techniczne
    - Uprawnienia w zakresie projektowania instalacji sanitarnych
    oraz przynależność do Izby Inżynierów budownictwa (wymagania
    obligatoryjne)
    - Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
    - Znajomość programu Microsoft Project
    - Doświadczenie w pracy w zespole
    - Komunikatywność,
    - Zadaniowe podejście do wykonywanej pracy
    - Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
    - Samodzielność
    - Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Firma oferuje:
    - Umowę o pracę
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Szkolenia i rozwój kompetencji w ramach stanowiska

    Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na rekrutacja@gg-
    consulting.pl

    Z poważaniem,
    G&G Consulting

    www.gg-consulting.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1