PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik produkcji- części metalowe

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji- części metalowe

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji- nie jest wymagane doświadczenie. Firma zajmuje się rozwiązaniami w zakresie wykończenia powierzchni na najwyższym poziomie.  Jako najnowocześniejsza grupa cynkowania ogniowego w Europie.

Rozpoczęcie zlecenia: 11.03.2024r (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)
Miejsce: 48703 Stadtlohn i 48619 Heek, Niemcy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 13,50 euro
- Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
- Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
- Ręczne zawieszanie i rozwieszanie elementów metalowych i krat pomostowych,
- Prace wykończeniowe (opiłowywanie, malowanie farbą cynkową), podnoszenie i przenoszenie ciężkich przedmiotów

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziany własny samochód na wyjazd (1 samochód na grupę 2 osobową)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 160 353

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-21

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł