eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Samodzielna/y Księgowa/y

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Zadania:

  • Księgowanie dokumentów źródłowych Klientów
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS
  • Kontakt z klientami spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej
  • Wsparcie merytoryczne młodszych osób w zespole

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej/go lub samodzielnej/go księgowej/go
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (2 dni w nowoczesnym biurze, 3 dni w domu)
  • Pakiet benefitów pracowniczych tj.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, platforma kafeteryjna)
  • Premia roczna
  • Dostęp do szkoleń branżowych
  • Dofinansowanie zajęć językowych w trakcie pracy
  • Dofinansowanie wypoczynku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Finanse