PracaOferty pracy Warszawa › Młodsza/y księgowa/y z j. niemieckim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Młodsza/y księgowa/y z j. niemieckim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184911

Dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów, działającego w sektorze nieruchomości, poszukujemy osób na stanowisko: Młodsza/y Księgowa/y z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie wyciągów bankowych (manualnie, za pomocą półautomatycznych rozwiązań)
  • Księgowanie faktur wychodzących
  • Księgowanie faktur przychodzących
  • Księgowanie list sald przenoszonych od poprzedniego administratora
  • Analizowanie i rozliczanie otwartych pozycji, podejmowanie kontaktu z dostawcami w celu wyjaśnień niezgodności na kontach
  • Przygotowywanie, sprawdzenie i zatwierdzanie list płatności dla zaksięgowanych faktur przychodzących
  • Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za obiekty po stronie niemieckiej
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie (min. B2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1/B2)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP i/lub Yardi
  • Znajomość branży nieruchomości
  • Analityczny umysł, dobra organizacja pracy, skrupulatność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 9 miesięcy z możliwością przejścia w wewnętrzne struktury firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Świetnie skomunikowaną lokalizację, nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście).Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt