PracaOferty pracy Sosnowiec › Monter aparatury oświetleniowej

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Monter aparatury oświetleniowej

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Montaż podzespołów na linii produkcyjnej (branża automotive);
  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Kontrola jakości gotowych elementów.

Wymagania:

  • Zdolności manualne;
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy montażu.

Oferujemy:

  • Nowa wyższa stawka + stała premia regulaminowa 21%;
  • Premie: kwartalną, świąteczną, wakacyjną;
  • Umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki;
  • Dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe