PracaOferty pracy Francja › Uszczelnianie Dachów Płaskich / Monter Membrany / Możliwość Przyuczenia

Kto szuka:

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Uszczelnianie Dachów Płaskich / Monter Membrany / Możliwość Przyuczenia

Lokalizacja:

Francja, 59200 TOURCOING

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • renowacja dachów płaskich budynków przemysłowych i komercyjnych
  • praca na dachach wielkopowierzchniowych: 700-800m2
  • montaż izolacji i membrany (mocowania bez palnika!)
  • praca na wysokości (7-8m wysokości)
  • prace ogólnobudowlane (praca fizyczna)
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zorganizowany dojazd na budowy
  • dodatek żywieniowy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu:
    36-43h+ 25%, 44-48+ 50% do stawki
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji (50-100€)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy przy uszczelnianiu dachów
  • samodzielność, dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • ogólna sprawność fizyczna
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka francuskiego/ angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: INTERIMAX APT Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura