PracaOferty pracy Piekary Śląskie › Specjalista ds. Planowania czasu pracy

Kto szuka:

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Stanowisko:

Specjalista ds. Planowania czasu pracy

Lokalizacja:

Piekary Śląskie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie harmonogramów czasu pracy dla grupy 200 pracowników,
  • Kontakt telefoniczny z pracownikami firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność tworzenia grafików dla dużej grupy pracowników zatrudnionych w równoważnym systemie czasu pracy,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel – warunek konieczny,
  • Znajomość przepisów w zakresie czasu pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Wysoki standard pracy,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Bony świąteczne i urodzinowe.
  • Zajęcia z języka angielskiego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

branże: HR