eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Specjalista ds. SEO content

Kto szuka:

Roca Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. SEO content

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli posiadasz:
  • Doświadczenie w Content marketingu, pisaniu treści SEO i przygotowywaniu materiałów marketingowych online,
  • Mile widziane doświadczenie w branży architektoniczno-wnętrzarskiej,
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość takich narzędzi jak: Canva i narzędzia do tworzenia formatów video typu AutoCap lub podobne, obsługa narzędzi Office: word, excel, power point,
  • Pasję do obserwacji i wdrażania najnowszych trendów w marketingu oraz ciągłego poprawiania skuteczności działań marketingowych,
  • Chęć uczenia się i rozwoju oraz pozytywne nastawienie do świata,
  • Zdolność do koncentrowania się na rozwiązaniach, a nie problemach,
  • Chęć podejmowania wyzwań i radzenia sobie z pracą pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania stawiane pracownikowi:

To będziesz odpowiedzialny/a m.in za:
  • Content marketing:
    • Inicjowanie, przygotowanie i koordynowanie treści: dla różnych kanałów marketingowych, w tym między innymi na bloga, katalogów, profili społecznościowych, strony internetowe.
  • Analizę trendów, skuteczności działań marketingowych i przygotowywanie wskaźników KPI.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Pracę w największej na świecie firmie produkującej wyposażenie łazienek,
  • Zatrudnienie na okres zastępstwa podczas nieobecności planowanej na minimum rok czasu w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 100 lat, w tym od ponad 20 lat w Polsce,
  • Bardzo dobra atmosfera wzajemnego wsparcia w pracy,
  • Wysokość wynagrodzenia uzależnioną, od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów i zaangażowania,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop i telefon
  • Pracę w trybie hybrydowym,
  • Dodatkowe benefity: pakiet sportowy i zdrowotny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Roca Polska Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR