eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Radom › Frezer

Kto szuka:

RADWAG Wagi Elektroniczne

Stanowisko:

Frezer

Lokalizacja:

Radom, ul. Bracka 28

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie elementów maszyn/ urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykorzystywanie obróbki skrawaniem na frezarkach konwencjonalnych,
  • nadzorowanie stanów maszyn/ urządzeń obróbczych wraz z oprzyrządowaniem,
  • określanie minimalnych stanów magazynowych dla części obrabianych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe na kierunku tokarz-frezer lub pokrewnym,
  • praktyczna znajomość obróbki skrawaniem,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • precyzja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • pracowitość,
  • uczciwość,
  • dyspozycyjność.

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • wsparcie merytoryczne i opiekę osoby wprowadzającej w okresie próbnym,
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: RADWAG Wagi Elektroniczne

branże: Produkcja / Przemysł