PracaOferty pracy Wrocław › Starszy referent w Sekcji Rekrutacji i Rozwoju Pracowników

Kto szuka:

Uniwersytet Wrocławski

Stanowisko:

Starszy referent w Sekcji Rekrutacji i Rozwoju Pracowników

Numer referencyjny:

starszy referent SRRP.33.AH

Lokalizacja:

Wrocław, plac Uniwersytecki 1

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nazwa stanowiska: starszy referent

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: pełny

Główne obowiązki:
  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych pracowników tj. nauczycieli akademickich i pracowników niebędących nauczycielami akademickimi zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Obsługa telefoniczna i mailowa kandydatów
  • Samodzielne redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych i uzupełnianie bazy kandydatów.
  • Współpraca przy tworzeniu i realizacji planów szkoleń obligatoryjnych i fakultatywnych dedykowanych dla pracowników Uczelni.
  • Organizacja szkoleń oraz realizacja wszelkich innych działań z tym związanych.
  • Ewaluacja szkoleń.
  • Współpraca z jednostkami Uczelni w obszarze rekrutacji i szkoleń pracowników.
  • Przygotowywanie raportów i analiz w obszarze rekrutacji i szkoleń.
  • Prowadzenie ewidencji i zestawień w obszarze rekrutacji i szkoleń, wynikające z bieżących potrzeb Sekcji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, socjologia, zarządzanie).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i szkoleń.
  • Znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych.
  • Umiejętność analizy rynku szkoleń z uwzględnieniem specyfiki szkolnictwa wyższego.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją.
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy w zespole.
Wymagania pożądane:
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących szkolnictwa wyższego.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji.
  • Łatwość koordynacji wielu zadań jednocześnie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy.
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Dofinansowanie do karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Frezer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ajent

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Uniwersytet Wrocławski

branże: HR