eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Teresin › Specjalista ds. obsługi klienta

Kto szuka:

Polskie Młyny S.A

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja:

Teresin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie i archiwizacja dokumentów sprzedażowych; faktur, duplikatów faktur, not korygujących, korekt.
  • Wydawanie przepustek wjazdu/poleceń wydania dla pojazdów wjeżdżających na teren zakładu.
  • Współpraca z działem sprzedaży, logistyki i magazynem.
  • Przyjmowanie zamówień oraz ich wprowadzanie do systemu.
  • Przygotowywanie zleceń transportowych.
  • Telefoniczna obsługa Klientów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość pakietu Office (znajomość systemu JDE i Accard+ będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności, dyspozycyjności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.
  • Pracę w systemie zmianowym (I i II zmiana).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Polskie Młyny S.A

branże: Administracja biurowa