eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Turystyki

Kto szuka:

Agencja Turystyki Językowej

Stanowisko:

Specjalista ds. Turystyki

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy tour operatorem z ponad 60-letnią historią językową rozwijającym zagraniczne produkty turystyczne i edukacyjne. Specjalizujemy się w turystyce językowej oferując zagraniczne obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Anglii, Irlandii, na Malcie, Cyprze, USA, Emiratach Arabskich, Hiszpanii, jak i wyjazdy językowe dla dorosłych na całym świecie. Oprócz tego w naszej ofercie mamy wycieczki szkolne, wczasy, rok szkolny za granicą, obozy sportowe dla klubów i wiele innych.

Szukamy do naszego zespołu do biura na Warszawskiej Ochocie osoby do obsługi polskich klientów. Możliwość rozwoju kompetencji w produkcji programów.

Stanowisko: Specjalista ds. Turystyki Językowej

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta i biur agencyjnych
  • czynna promocja produktów turystycznych i edukacyjnych
  • aktywna sprzedaż
  • przygotowanie ofert do katalogu i wg. bieżących zapytań
  • aktualizacja na stronie www
  • modelowanie ofert w programie rezerwacyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w miłym zespole
  • wartościowy niszowy produkt, który wspiera nawiązywanie i pogłębianie kontaktów międzynarodowych
  • system prowizyjny
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • przeszkolenie z systemu rezerwacyjnego Sykon i programu do tworzenia newslettera
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych Study Tour
  • możliwość rozwoju kompetencji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • biegła znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • pozytywne nastawienie, motywacja
  • komunikatywność, dobry kontakt z ludźmi
  • dobra samoorganizacja i sumienność

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie w turystyce
  • prawo jazdy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MISTRZ ZMIANY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Młodszy pracownik magazynowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-12

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Agencja Turystyki Językowej

branże: Obsługa klienta / Call center