eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. zakupów

Kto szuka:

UNIBEP S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do #Unikalnych!

Obecnie poszukujemy wsparcia do Biura Centralnych Zakupów w Warszawie.

  • Posiadasz doświadczenie w branży budowlanej oraz wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane budowlane),
  • Dobrze orientujesz się w rynku Dostawców,
  • Lubisz negocjować i czujesz się w tym dobrze,
  • Jesteś samodzielna(y) z inicjatywą w działaniu i potrafisz ustalać priorytet,
  • Analizujesz rynek pod względem trendów cenowych i nowości technicznych, rozwiązań ekologicznych, oraz potrafisz wyciągać wnioski, proponujesz nowe rozwiązania,
  • Lubisz pracować w zespole, ale indywidualne projekty nie są dla Ciebie wyzwaniem,
  • Chcesz poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe doświadczenia,
  • Wyróżnia Cię myślenie analityczne,
  • Ekologia, zrównoważony rozwój, etyka zawodowa nie są dla Ciebie hasłem ale ważnym aspektem życia.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Kontraktacja i wsparcie techniczne w zakresie: mieszanek betonowych, cementu lub kruszyw lub prefabrykatów betonowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i uzgodnień technicznych,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
  • Przygotowywanie umów projektowych oraz zamówień, prowadzenie dokumentacji zakupowej, zgodnie z regulacjami Spółki,
  • Analiza rynku, poszukiwanie i kwalifikowanie dostawców,
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii zakupowych w wybranych kategoriach zakupowych,
  • Optymalizacja kosztów zakupów poprzez m.in. wprowadzanie zamiennych rozwiązań i raportowanie wyników,
  • Zarządzanie umowami ramowymi.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Pracę w naszym warszawskim biurze zlokalizowanym przy ul. Kondratowicza 37,
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7:00 a 9:00),
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. darmowe konsultacje z psychologami, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: UNIBEP S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura