eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wadowice › Magister Farmacji - Wadowice

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Magister Farmacji - Wadowice

Lokalizacja:

Wadowice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Sieć BĄDŹ ZDRÓW, to apteki o ponad 28-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym. Nawiążemy współpracę z farmaceutami, dla których praca w aptece to chęć realizacji i rozwoju zawodowego poprzez praktyczne zastosowanie swojej specjalistycznej wiedzy, doświadczeń oraz chęci poszerzania kompetencji.

Magistrowi farmacji oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i reprezentowanych kompetencji zawodowych na stanowisku magistra farmacji,

- dodatkowy system premiowy miesięczny oraz kwartalny,

- pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne rabaty pracownicze dla Ciebie i najbliższej rodziny,

- możliwość dodatkowej pracy w innych aptekach sieci,

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe: online, odbywające się w miejscu pracy oraz wyjazdowe,

- integracja i świętowanie, dni ważnych dla Ciebie i firmy,

- pracę w przyjaznej atmosferze w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy poprzez własny wkład w podnoszenie kompetencji własnych i zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie  CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych celem rekrutacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-06

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja