eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Rydułtowy

Znajdź oferty pracy

25 928 ofert w bazie

Praca Rydułtowy

Znaleziono 2 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

miasto: Rydułtowy

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

  • Ankieter - 38 zł/h

    2017-02-20 Adecco Poland Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    lokalizacja: Rydułtowy
    oferta w kategorii: Inne / Pozostałe

    Zadania: • przeprowadzanie ankiet wśród Klientów sklepu (około 30 ankiet). Wymagania: • aktualna legitymacja uczniowska lub studencka - wymóg konieczny, • posiadanie smarthpone lub tableta (z dostępem do Internetu i GPS) - warunek koniczny po...

  • Inwentaryzacja, 30/01/2017 (poniedziałek), Rydułtowy

    2017-02-17 Adecco Poland Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Miejsce pracy: Rydułtowy, ul. Raciborska 144 Zadania: • skanowanie kodów kreskowych Nasze wymagania: • gotowość do podjęcia pracy 30.01.2017 (poniedziałek), godziny pracy: 07:00 - 15:00 Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy zlec...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża