eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Lublin

Znajdź oferty pracy

20 840 ofert w bazie

Znaleziono 400 ofert pracy spełniających twoje zapytanie:

miasto: Lublin

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Praca Lublin

Lublin to stolica województwa lubelskiego, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Zamieszkuje go 343 598 ludności wg danych z dnia 31.12.2013 roku, jest dziewiątym w kolejności z największych miast w Polsce. Stopa bezrobocia na dzień 31 VIII 2014 wynosi: 9,2%.

Oferty pracy Lublin - znajdź posadę dla siebie

Nasz serwis ułatwi znalezienie pracy odpowiadającej oczekiwaniom każdego kandydata - bez względu na to, czy dopiero jest na etapie poszukiwania pierwszej posady, czy ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i pragnie rozwijać kompetencje w nowym miejscu. W Lublinie, stolicy województwa lubelskiego, znajdziesz bardzo dużo ofert pracy - tutaj można ubiegać się o posadę analityka, doradcy klienta, inżyniera, kierownika, magazyniera i wielu innych. Publikowane u nas ogłoszenia pozwolą odszukać pracę w konkretnej branży.

Praca Lublin - szeroki wybór ogłoszeń o pracę

Zatrudnienie znajdą osoby o wykształceniu technicznym, z doświadczeniem w sprzedaży albo w przemyśle. Wyszukiwanie ofert można zawęzić do dziedziny lub stanowiska. Wystarczy użyć wyszukiwarki lub filtrów. Przeglądaj oferty pracy również według ustalonych przez siebie kryteriów i ustaw powiadomienia e-mail o nowych propozycjach pracy. W ten sposób nie umknie żadna okazja na znalezienie wymarzonego zajęcia. Jeżeli potrzebna Ci praca, w Lublinie oferowane są atrakcyjne propozycje zatrudnienia na różnych warunkach. Warto się przekonać.

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

 

1 2 ... 10 ... 12

następna


Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • Myślisz o emeryturze? Sprawdź czy masz naliczony kapitał początkowy

  Myślisz o emeryturze? Sprawdź czy masz naliczony kapitał początkowy

  Naliczenie kapitału początkowego to zabieg, który może powiększyć świadczenie emerytalne nawet o tysiąc złotych. Polacy zdają się o tym nie wiedzieć - na Dolnym Śląsku nie zrobiło tego jeszcze 27,5 proc. potencjalnych emerytów. W ...

 • Umowa uaktywniająca z nianią. Czy to się opłaca?

  Umowa uaktywniająca z nianią. Czy to się opłaca?

  Znalezienie dobrej opiekunki do dziecka to niejednokrotnie długie tygodnie poszukiwań. Jeżeli już spośród wszystkich napotkanych kandydatów uda nam się wyłuskać odpowiednią osobę, warto związać ją ze sobą na dłużej. Temu właśnie ...

 • Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

  Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

  Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń mediana zarobków w księgowości w 2016 roku wyniosła 3 900 PLN. 25% pracowników zarabiało 5 300 PLN i więcej, natomiast 25% otrzymywało wynagrodzenie w wysokości 2 900 PLN i mniej.

 • Jak napisać CV dla branży kreatywnej

  Jak napisać CV dla branży kreatywnej

  O tym, że CV stanowi swoistego rodzaju wizytówkę kandydata, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. To właśnie dobrze dopracowany dokument decyduje najczęściej o zaproszeniu na rozmowę o pracę. Nie inaczej jest w branży kreatywnej ...

 • Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

  Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

  O dobrym menadżerze lub przedsiębiorcy mówi się, że potrafi zarządzać ryzykiem. Tej sztuki jednak powinien nauczyć się także pracownik, najlepiej już na początku swojej kariery.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.