PracaOferty pracy Łódź › Monter podzespołów elektronicznych (również z orzeczeniem)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter podzespołów elektronicznych (również z orzeczeniem)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania:

  • Prace manualne związane z montażem podzespołów komputerowych
  • Zadania polegające na przykręceniu, naklejeniu czy montowanie drobnych elementów elektronicznych
  • Testowanie złożonych komputerów pod względem sprawności i wykrywania błędów
  • Prace na magazynie: uzupełnienia brakujących części, pakowanie i wysyłanie komputerów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Sprawność manualno-ruchowa oraz dobry wzrok
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy montera podzespołów/ serwisanta
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera
Oferta:
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Dobry dojazd transportem publicznym – pod zakład dojeżdża tramwaj 10 i 9 oraz autobus 72B
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację lub kontakt telefoniczny: 734 108 163.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna