eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Oława › Technik rozwoju produktu

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik rozwoju produktu

Lokalizacja:

Oława

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Stanowicach koło Oławy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Technologa żywności.
Praca nie wymaga wieloletniego doświadczenia, firma jest w stanie przyuczyć do stanowiska, zapraszamy również studentów.

Na tym stanowisku do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych dla nowych produktów, ocena ich rezultatów oraz proponowanie efektywnych rozwiązań
  • Opracowywanie i wdrażanie technologii wytwarzania produktów, nadzór technologiczny nad produkcją
  • Optymalizacja istniejących produktów i procesów produkcyjnych
  • Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy
Oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji żywnościowej – mile widziane
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu technologii żywności lub kierunków pokrewnych
  • Chęć do rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 1 lub 2-zmianowym
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia
  • Własny dojazd do miejsca pracy – Stanowice koło Oławy
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję Manpower na okres 6 miesięcy, po zakończeniu tego okresu możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem!
  • Dodatkowa opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowo-kulturalna
  • Dodatek transportowy 350 zł brutto
  • Dodatek za pracę zmianową
  • Pakiet socjalny

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia