eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Farmaceuta - praca w UK

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Farmaceuta - praca w UK

Lokalizacja:

Kraków

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • wydawanie leków
  • budowanie relacji z pacjentem
  •  monitorowanie stanów magazynowych
  • kontrola dat ważności

Zakres obowiązków będzie się zmieniał wraz ze zdobywaniem doświadczenia w strukturze firmy. Zaplanowana jest, ścieżka rozwoju, która będzie wpływać na realizowane zadania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dużej sieci aptek o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalne środowisko pracy
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie we wdrożeniu na brytyjskim rynku pracy (pomoc we wszystkich formalnościach związanymi z prawem wykonywania zawodu na wyspach oraz zatrudnienie na stanowisku Asystenta na czas trwania formalności )
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet relokacyjny
  • Benefity pozapłacowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie – warunek konieczny dla uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu z Wielkiej Brytanii,  certyfikat IELTS na poziomie min 7
  • Wykształcenia wyższego - dyplom mgr farmacji-ukończone studia na terenie UE
  • Doświadczenia zdobytego w aptece w Polsce na stanowisku magistra farmacji
  • Gotowości do zamieszkania w Wielkiej Brytanii

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja