PracaOferty pracy Kraków › Psycholog - diagnosta / Psychoterapeuta

Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Stanowisko:

Psycholog - diagnosta / Psychoterapeuta

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Przeprowadzenie badań oraz testów psychologicznych, sporządzanie wyników badań, opracowywanie opinii i programów terapii.
  • Dokładne zapoznawanie się z historiami chorób pacjentów, ustalanie metod badań psychologicznych.
  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej i grupowej (w zależności od posiadanych kompetencji),
  • Prowadzenie działalności psychoedukacyjnej dla pacjentów i ich rodzin, udzielanie porad psychologicznych.
  • Przeprowadzenie innych interwencji psychologicznych.
  • Uczestniczenie w zebraniach organizowanych przez koordynatora psychologów.
  • Współpracowanie z personelem medycznym zatrudnionym w placówce, udział w zebraniach w sprawach diagnostycznych i terapeutycznych.
  • Stałe pogłębianie fachowego wykształcenia.
  • Zachowanie w tajemnicy informacji związanych z pacjentem uzyskanych w związku z wykonywaniem zawodu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Ukończenie jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia,
  • Doświadczenie kliniczne min 2 lata,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów psychologicznych oraz w diagnozie i sporządzaniu opinii psychologicznych - warunek konieczny,
  • Ukończenie min drugiego roku szkolenia w zakresie psychoterapii - warunek konieczny.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pakiet socjalny oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia ,
  • Wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Możliwość negocjowania  godzin pracy,
  • Możliwość udziału w superwizjach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja