PracaOferty pracy Warszawa › Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów spółki,
  • Księgowanie dokumentów finansowych,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie finansowo-księgowym.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (rachunkowość lub pokrewne),
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania.

Pracodawca oferuje:

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz inne atrakcyjne benefity (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych),
  • Możliwość awansu na stanowisku Team Leadera,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, lidera na lokalnym rynku outsourcingu usług księgowych i audytu, mającej stabilną pozycję na rynku lokalnym i regionalnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.