eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Kraków

Znajdź oferty pracy

19 243 ofert w bazie

Znaleziono 1 676 ofert pracy spełniających twoje zapytanie:

miasto: Kraków

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Praca Kraków

Kraków pełni szereg bardzo istotnych funkcji o zasięgu krajowym, a także międzynarodowym. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy w którym koncentruje się znaczna cześć przemysłu Małopolski. Dominującym jest przemysł hutniczy i elektromaszynowy, a znaczącą rolę odgrywa przemysł chemiczny, w tym farmaceutyczny i sodowy.

Praca Kraków - pracuj w jednym z największych polskich miast

Mieszkańcy województwa małopolskiego znajdą w naszym serwisie różnorodne oferty zatrudnienia, spośród których z pewnością uda się wybrać coś dla siebie. W Krakowie czekają atrakcyjne posady oferujące możliwość rozwoju, awansu lub zagranicznych wyjazdów. Serwis eGospodarka.pl gromadzi ogłoszenia o pracę wymagające rozmaitych kompetencji, umiejętności i cech charakteru. Kandydaci świetnie zorganizowani z pewnością sprawdzą się w administracji biurowej, a np. osoby pewne siebie i szybko nawiązujące relacje, mogą spróbować swoich sił w sprzedaży.

Oferty pracy Kraków - kogo szukają pracodawcy w woj. małopolskim?

Aby znaleźć interesującą ofertę pracy, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lub filtrów. Można również stworzyć własną listę kryteriów i ustawić powiadomienia e-mail o pojawiających się, nowych ogłoszeniach. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o nowych ofertach pracy w Krakowie, gdzie poszukiwani są zarówno kierownicy, managerowie i specjaliści, jak i kasjerzy, pracownicy hali, kierowcy czy konsultanci. Zachęcamy do przeglądania ogłoszeń, porównywania i aplikowania na te najlepsze. Wymarzona posada czeka!

Dostępne oferty pracy:

 

1 2 ... 10 ... 20 ... 48

następna


Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.