PracaOferty pracy Kępno › Specjalista ds. Utrzymania Ruchu – Młodszy Automatyk

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu – Młodszy Automatyk

Lokalizacja:

Kępno

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Dbałość o zapewnienie ciągłości produkcji: usuwanie awarii i wykonywanie bieżących napraw i modernizacji parku maszynowego,
  • Analiza awarii i postojów maszyn, wyciąganie wniosków i zapobieganie podobnym awariom w przyszłości,
  • Zgłaszanie awarii, konsultację działań zapobiegawczych,
  • Współpracę z innymi działami w firmie,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego, mile widziane wyższe na kierunkach: automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika,
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • Wiedzy z obszaru działania i eksploatacji maszyn,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz chęci rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i przejrzystą ścieżkę kariery,
  • Możliwość zapisu do sekcji sportowej,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Imprezy integracyjne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Produkcja / Przemysł