eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowa Wieś Wrocławska › Technik Automatyk

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Automatyk

Lokalizacja:

Nowa Wieś Wrocławska

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka w dziale utrzymania ruchu.

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii
  • Usuwanie awarii zgodnie z priorytetami oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądowych
  • Wykonywanie modernizacji oraz usprawnień maszyn
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
Oczekujemy:
  • Wykształcenia z zakresu automatyki, elektryki lub pokrewnego
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Automatyka (lub podobne stanowiska)
  • Znajomości sterowników Siemens
  • Umiejętności projektowania prostych układów sterowania automatyki
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (12 godzin, 3 dni pracy, 3 dni wolnego)
  • Możliwości samodzielnego dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP E1/ E2/ E3
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w renomowanej firmie Skandynawskiej
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatek w wysokości 800 zł brutto za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12 godzin, 3 dni pracy, 3 dni wolnego)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna