PracaOferty pracy Bytom › Operator produkcji Zabrze - z orzeczeniem

Kto szuka:

Probet Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator produkcji Zabrze - z orzeczeniem

Lokalizacja:

Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Posztukujemy kandydatów do pracy na stanowisku operatora produkcji.

Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281

Zapraszamy także osoby niepełnosprawne do przesyłania aplikacji.

Miejsce pracy: Zabrze ul. Handlowa.

Godziny pracy: 7 - 15 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe płatności wynagrodzenia 3500 zł netto
  • szkolenia wewnętrzne

Zakres obowiązków:

  • proste prace montażowe przy składaniu układów scalonych  izasilaczy
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • lutowanie ( zapewniamy szkolenie )

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Probet Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł