PracaGrupypl.praca.dyskusjemoze komus prace :) › moze komus prace :)
  • Data: 2004-08-19 20:03:02
    Temat: moze komus prace :)
    Od: "LaToZ" <l...@i...pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    WERONA S.A.

    Nr refer. IT.98/FT56
    Stanowisko: Specjalista do spraw IT

    Zadania:
    Zarządzanie strukturą informatyczną w firmie

    Wymagania:
    Administracja siecią LAN, WAN, Wireless LAN, Wireless WAN, programowanie
    C++, Java, Pearl, PHP, pisanie stron w HTML, DHTML, Flash, JavaScript,
    biegła znajomość Linux, Windows 9x/NT/2000/XP/2003, biegła znajomość
    AutoCAD, biegła znajomość języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego i
    rosyjskiego w mowie i piśmie.

    Podsumowanie: Wynagrodzenie zależne od efektów pracy. Podstawa wynagrodzenia
    550 zł brutto. Na pierwszy rok umowa zlecenie, po sprawdzeniu się umowa na
    stałe.

    Niezli sa goscie :) Juz sie zglaszam

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Następne wpisy z tego wątku

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1