PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Programista C++ (Multithreading) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-27 23:45:02
    Temat: Warszawa => Programista C++ (Multithreading) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Programista C++ (Multithreading)
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * rozbudowa jednego z produktów - SmartDevice który umożliwia
    integrowanie oprogramowania i systemów zabezpieczeń innych firm
    w zunifikowane rozwiązanie;
    * utrzymanie kodu, wprowadzanie poprawek oraz nowych funkcji;
    * edytowanie automatycznego instalatora programu;
    * tworzenie dokumentacji instalacji i konfiguracji oraz przewodników
    dla użytkowników.

    ***** Wymagania:

    * wykształcenie wyższe na kierunku Inżynierii Komputerowej lub
    podobnym;
    * przynajmniej 4-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
    * samodzielność i chęć do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie
    nowych technologii;
    * zdolności analityczne;
    * dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w piśmie jak i w
    mowie) - umiejętność efektywnej komunikacji w zakresie
    zagadnień technicznych;
    * entuzjastycznego i ambitnego podejścia do realizowanych projektów
    oraz profesjonalizmu w rozwiązywaniu problemów;
    * dodatkowym atutem będzie wiedza na temat systemów wideo nadzoru,
    kontroli dostępu oraz wykrywania włamania i napadu; wymagamy
    zdolności przystosowawczych.
    * umiejętności techniczne:
    ** programowanie obiektowe, C++ oraz mechanizmów .NET Framework;
    ** network computing: Socket, tcp, udp, multithreading oraz
    Javascript w C++;
    ** znajomość STL/ ATL/ COM / DCOM - WARUNEK KONIECZNY;
    ** dobra znajomości win32 api;
    ** doświadczenia w zakresie middleware framework.

    ***** Oferujemy:

    * Dobre warunki pracy;
    * Przyjazną atmosferę;
    * Pracę nad innowacyjnymi projektami.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/3740-programista-c-mul
    ti-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.