PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Programista Systemów Mobilnych <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-27 22:55:02
    Temat: Warszawa => Programista Systemów Mobilnych <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Programista Systemów Mobilnych
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Budowa oraz rozwój aplikacji mobilnych Android, iOS, Windows Phone
    * Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów
    * Tworzenie dokumentacji technicznej
    * Testy i wdrożenie aplikacji

    ***** Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    * Dobra znajomość jednego z języków programowania: Java,
    Objective-C, C#, C++
    * Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na platformach
    Android, iOS lub Windows Phone
    * Język angielski pozwalający czytanie dokumentacji technicznej
    * Znajomość narzędzi: Maven/Ant, Gradle, Eclipse, Jenkins, X-Code,
    SVN, GIT
    * Praca jako architekt rozwiązań będzie dodatkowym atutem

    ***** Oferujemy:

    * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    * Pracę w młodym zespole
    * Miłą i przyjazną atmosferę
    * Udział w szkoleniach i interesujących projektach
    * Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i doskonalenia
    umiejętności
    * Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    * Finansowe wsparcie relokacji do pracy w Warszawie

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/3670-programista-syste
    mo-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.