PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Inżynier Systemowy Microsoft <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-28 12:40:02
    Temat: Warszawa => Inżynier Systemowy Microsoft <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, szukamy:

    ***** Inżynier Systemowy Microsoft
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * analiza potrzeb Klientów pod względem rozwiązań IT,
    * udział w tworzeniu ofert wdrożeniowych,
    * realizacja projektów wdrożeniowych,
    * przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej,
    * prowadzenie szkoleń dla Klienta,
    * doradztwo w zakresie rozwoju infrastruktury Klientów,
    * zdobywanie referencji wdrożonych rozwiązań.

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie przy projektowaniu rozwiązań IT minimum 1 rok, lub
    doświadczenie przy administracji infrastruktury IT minimum 3
    lata,
    * znajomość systemów operacyjnych serwerowych (Windows Server)na
    poziomie projektowania rozwiązań,
    * znajomość usług katalogowych Active Directory oraz usług
    sieciowych DNS, DHCP na poziomie projektowania rozwiązań,
    * znajomość systemów zarządzania infrastrukturą IT (SMS, SCCM,
    SCOM) na poziomie projektowania rozwiązań,
    * znajomość systemów pocztowych (Exchange) na poziomieprojektowania
    rozwiązań,
    * znajomość rozwiązań opartych na technologii SharePoint,
    * znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (switch, router,
    firewall),
    * znajomość konfiguracji macierzy oraz drukarek sieciowych,
    * wykształcenie wyższe techniczne na poziomie minimum inżyniera lub
    licencjata.

    ***** Oferujemy:

    * odpowiedzialną i interesującą pracę,
    * możliwość rozwoju zawodowego.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/320-inzynier-systemowy
    -m-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.