PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Developer iOS - iPhone, iPad <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-04 09:48:10
    Temat: Warszawa => Developer iOS - iPhone, iPad <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne,
    smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Developer iOS - iPhone, iPad
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Twoje super zadania:

    * Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne
    (iPhone, iPad)
    * Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego),
    proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
    * Tworzenie dokumentacji technicznej

    ***** Nasze wymagania:

    * Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    * Znajomość Objective-C i Xcode
    * Umiejętność pisania aplikacji bez użycia IB
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
    korzystanie z dokumentacji technicznej
    * Chęć poszerzania wiedzy
    * Umiejętność pracy w zespole

    ***** Proponujemy:

    * Umowę o pracę lub umowę firma-firma
    * Pakiet socjalny
    * Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym

    => => https://TeamQuest.pl/praca/3940-cab7ea307fcf363d4fc4
    2aaacd2.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.