PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Analityk Biznesowy lub Systemowy - Project Manager - Produ
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-04 09:24:50
    Temat: Warszawa => Analityk Biznesowy lub Systemowy - Project Manager - Produ
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce,
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Analityk Biznesowy lub Systemowy - Project Manager - Product Owne
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Analiza potrzeb klienta biznesowego i opracowanie koncepcji
    rozwiązania;
    * Określanie kierunku rozwoju produktu i współpraca z zespołem
    SCRUM-owym w zakresie wytwarzania produktu;
    * Planowanie i kontrola realizacji budżetu w zakresie rozwoju
    produktu;
    * Analiza wymagań użytkowników i opracowywanie wymagań
    funkcjonalno-technicznych systemów informatycznych;
    * Opracowywanie dokumentacji systemowej np.: koncepcja rozwiązania,
    podręcznik użytkownika, podręcznik administratora, pliki
    pomocy, dokument połączeń międzysystemowych;
    * Szkolenie użytkowników w zakresie wdrażanych rozwiązań;
    * Przygotowanie projektu testów;
    * Koordynowanie i udział w testach rozwiązania;
    * Realizacja projektów informatycznych;
    * Planowanie i kontrola realizacji budżetu w zakresie realizacji
    projektów;
    * Zarządzanie zespołami projektowymi;
    * Szkolenie pracowników;
    * Współtworzenie budżetu w zakresie rozwoju produktów i realizacji
    projektów;
    * Odpowiedzialność za poziom wykonania budżetu w zakresie rozwoju
    produktów i realizacji projektów;

    ***** Nasze oczekiwania:

    * Wykształcenie: wyższe informatyczne, preferowane w zakresie
    systemów informatycznych;
    * Kursy i certyfikaty: z zakresu zarządzania projektami;
    * Wymagania wiedza specjalistyczna:
    ** znajomość metodologii zarządzania projektami - podejście
    zwinne i standardowe, preferowany SCRUM i PMI;
    ** znajomość języków i narzędzi wspomagających projektowanie
    (UML, BPMN);
    ** znajomość SQL-a;
    * Ogólna wiedza z zakresu programowania oraz szeroko rozumianego IT;
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
    * Znajomość MS Office: Word, Excel, Power Point, Visio, Project.

    ***** Firma oferuje:

    * Umowa o pracę bądź kontrakt
    * Atrakcyjny pakiet socjalny;
    * Program szkoleń.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/6910-ce2f4bc64706c82720b8
    19cbc11.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.