PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista ASP.NET / C# / MVC - Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-10-01 09:25:17
    Temat: Programista ASP.NET / C# / MVC - Wrocław
    Od: "Iweii.com" <i...@W...gazeta.pl>

    Iweii.com sp. z o.o., spółka będąca własnością Grupy ADV, wprowadzająca na
    rynek innowacyjną platformę marketingu afiliacyjnego poszukuje osoby na
    stanowisko Programista ASP.NET

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:
    * Rozwój platformy - wdrażanie nowych funkcjonalności
    * Integracja z systemami partnerów
    * Opieka bieżąca nad systemem

    Wymagania:
    * Wymagamy doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem C#,
    MVC Framework i Postgresql
    * Znajomość jQuery, ADO.NET, Xval, Moq i MSTest oraz umiejętność
    administrowania Windows Server / IIS będą dodatkowymi atutami

    Oferujemy:
    * Pracę przy ciekawym, nowatorskim na rynku polskim projekcie
    * Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z na adres email:
    adam.szewczyk(at)iweii.com

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na
    przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
    procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia
    29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że
    skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1