PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Piaseczno => Developer ASP.NET (C# / .NET) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-27 10:40:03
    Temat: Piaseczno => Developer ASP.NET (C# / .NET) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT,
    wdrażającej rozwiazania ERP szukamy:

    ***** Developer ASP.NET (C# / .NET)
    ***** miejsce pracy: Warszawa/Piaseczno

    ***** Zadania:

    * Projektowanie rozwiązań,
    * Implementacja i testy aplikacji,
    * Wsparcie zespołów wdrożeniowych.

    ***** Wymagania:

    * Biegłej umiejętności programowania w języku C#, ASP.NET,
    * Znajomości środowiska programistycznego Visual Studio,
    * Znajomości relacyjnych baz danych (SQL),
    * Umiejętności tworzenia aplikacji w architekturze wielowarstwowej,
    * Praktyki w tworzeniu aplikacji, ze wskazaniem na rozwiązania
    internetowe,
    * Dużej samodzielności, rzetelności i dyscypliny.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość systemu SAP Business One,
    * Znajomość systemów dla Rynku Nieruchomości,
    * Znajomość technik i narzędzi projektowania aplikacji,
    * Doświadczenie w pracy zespołowej i projektowaniu aplikacji,
    * Znajomość języka angielskiego.

    ***** Oferujemy:

    * Możliwość uczestniczenia we wdrożeniach u najciekawszych
    Klientów SAP,
    * Dostęp do najnowszych produktów i technologii,
    * Atrakcyjne wynagrodzenie,
    * Narzędzia pracy,
    * Pakiet szkoleń.

    => => https://TeamQuest.pl/Piaseczno/7440-developer-asp-ne
    t-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.