PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Konstancin-Jeziorna => Konsultant Handlowy - Account Manager <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-27 10:15:02
    Temat: Konstancin-Jeziorna => Konsultant Handlowy - Account Manager <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Konsultant Handlowy - Account Manager
    ***** miejsce pracy: Warszawa/Konstancin-Jeziorna

    ***** Zadania:

    * Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    * Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje
    cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we
    współpracy z działami wsparcia sprzedaży
    * Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty
    naszego klienta
    * Utrzymywanie stałego portfela klientów
    * Udział w szkoleniach, merytorycznych konferencjach i targach
    * Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen,
    oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
    * Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami
    wsparcia sprzedaży (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
    * Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

    ***** Wymagania:

    * Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej
    sprzedaży rozwiązań do klientów z sektorów Enterprise bądź
    SMB w tym:
    ** teleinformatycznych (LAN/WAN)
    ** bezpieczeństwa teleinformatycznego
    ** CCTV
    ** wdrożeń rozwiązań dedykowanych
    * Wykształcenie wyższe
    * Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych.
    * Preferowana wiedza z zakresu:
    ** oferowania kompleksowych usług IT, szczególnie usług
    zarządzania infrastrukturą i zasobami IT w tym także w modelu
    outsourcingu
    ** oferowania rozwiązań LAN/WAN w oparciu o rozwiązania firmy
    Cisco
    * znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
    komunikację będzie dodatkowym atutem
    * duża samodzielność

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę
    * Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
    * Niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel komórkowy)

    => => https://TeamQuest.pl/Konstancin-Jeziorna/1880-konsul
    ta-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.